Kāzu brančs Daugavas lokos

Aija ar Guntaru kārtīgi ieklausījās sevī un sarpata, ka viņiem gribas kāzu branču! Tas nozīmē – ceremonija pirms pusdienlaika un kāzu brančs ar viesiem līdz pēcpusdienai, lai vakarā jau var doties medusmēnesī! Neskatoties uz organizatoriskām grūtībām, viņi uzbūra dienu SEV – tādu, kā viņi bija iedomājušies! No Aijas un Guntara tik ļoti jutu tādu prieku un vieglumu visas dienas garumā! Neplānotā pirmā deja parkā, smiešanās par negaisu branča laikā, bradāšana pa upi ar plikām kājām, kāpšana stāvā kalnā, lai skatītos, kā Daugava met lokus.

//

DIY kāzas, lai saliedētos

DIY (do it yourself) kāzas jeb – darīt pašiem to, kas savos spēkos un iesaistīt ģimenes kāzu rīkošanas procesā. Tas ir veids, kā saliedēties visiem kopā – atrast kopsaucējus arī situācijās, kur katram ir savs viedoklis. Bet tas viss rezultējas gandarījumā par paveikto un ar daudz stāstiem, kā tapa svētki! Aija un Guntars kāzu branču gribēja svinēt parkā netālu no Daugavpils – parkā, ar kuru skaistās priecīgas bērnības atmiņas. Tur atradās pavisam aizaugusi, pussabrukusi un pamesta ēka, bet gribēšana tik liela, ka liekas – jā! Mēs varam visu savākt un uzfrišināt! Viss arī lieliski izdevās. Kāzu branča laikā arī pati vietiņa kopā ar viesiem un Silenes pavāriem pārdzīvoja visus laikapstākļus – karstu sauli, lietu, negaisu, vēju. Turklāt arī visas košās saulespuķes ir pašu audzētas!

 //

Ieteikums, plānojot kāzas

Pirmais un svarīgākais ieteikums, ko varu dot – mēģiniet atbildēt uz jautājumu: Kādas kāzas MĒS vēlamies? Šis, protams, ir ļoti plašs jautājums, kas sevī ietver vēl neskaitāmus citus – divatā vai ar radiem un draugiem, ar ballīti vai bez, ar ceremoniju ārā vai telpās, ar tradīcijām vai bez? Ja nokļūstat strupceļā – runājiet ar citiem pāriem, kas jau ir piedzīvojuši kāzas, skatieties kāzu foto stāstus, bet atkal un atkal atgriezieties pie jautājuma, kas ir tas, ko jūs patiešām vēlaties! 🙂