VAKARA GAISMA – KAS TAJĀ TIK ĪPAŠS?

Noskaņa! – – tā būtu mana īsā atbilde uz šo jautājumu! Jo jebkura lokācija (tiešām jebkura) vakara gaismā izskatās mierīga, nesteidzīga un romantiska. Nedaudz izvēršot atbildi uz šo jautājumu, mani (un noteikti gandrīz visu fotogrāfu) mīļākie vakara gaismas plusi ir MĪKSTA un SILTA GAISMA. Jeb vienkārši runājot – izskatīties labi visās bildēs ir riktīgi viegli, jo uz sejas neveidojas nevajadzīgas ēnas, kā arī sejas un vispār ķermeņa āda vakara gaismā ‘nosauļojas’ silta un mazliet bronzīga. Vēl arī kā foršu lietu gribas atzīmēt GARĀS ĒNAS, jo fotogrāfijā tas rada papildus telpiskumu un dziļuma sajūtu.

VAKARS PRIEŽU MEŽĀ

Alisei un Janekam romantiskas noskaņu bildes bija vēlmju sarakstā. Viņiem patīk mežā, un šoreiz izvēlējāmies doties Lielupes baltās kāas virzienā. Tur ir skaisti kalnains, pārskatāms un liels priežu mežs. Foršs pastaigām un galvas izvēdināšanai tepat pierīgā! Šeit pavisam neliels stāsts par randiņu mežā. Paldies Piparmētra par Alises un Janeka ceļakrūzēm Vīrs un Sieva. Laurai par make-up un matu sakārtojumu Alisei!

vakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesijavakara gaisma, priežu mežs, fotosesija, mežs, pāra fotosesija

IEDVESMOJIES, SKATOTIES ARĪ ŠO STĀSTU!

• Ada un Mārcis fotosesijā PĒC SAULRIETA! •