Kas īsti ir JŪSU kāzu diena?

10.augusta vasarīgi karstā Lindas un Āra kāzu diena man atmiņā palikusi kā diena, kas patiešām viņus raksturo. Kā tiešām VIŅU kāzu diena! Dienas plūdums bija atmosfērīgs, gaišs un nesamākslots, un dekorācijas – mierīgas, skaistas un daudzas arī pašu veidotas. Skatoties uz Lindu un Āri, saprotu, ka vietu, notikumu, detaļu izvēle un to kombinācija ir tā, kas rada šo sajūtu par JŪSU kāzu dienu, par JUMS aktuālo, par JUMS pašiem.

“Happy place” – vieta, kas ļauj justies brīvi

Pašā kāzu gatavošanās sākumposmā noteikti ir ļooti daudz lietas, dekorācijas, krāsas, ziedi, vietas (…), kas patīk un kuras gribētos redzēt arī savā īpašajā dienā. Tā kā viena kāzu diena visām idejām un iedvesmām ir stipri par īsu, tad mans ieteikums ir sākt ar jūsu ”happy place” apjaušanu. Kas ir tā “happy place” jeb tāda “laimīgā zeme” vai vieta, kurā jums abiem patīk uzturēties? Vieta, uz kurieni jūs dotos, lai atpūstos no ikdienas saspringuma. Pamēģini aizvērt acis un iedomāties! Man tas noteikti ir mežs pavasarī ar daudz sūnām un vēl vietām neizkusušiem sniega pleķiem. Kādam tā var būt aizsalusi jūra vai vasaras vakars vecpilsētā.

Tās foršās, īstās vietas konceptuāla atrašana noteikti palīdzēs jums atrast ne tikai reālu lokāciju kāzu svinībām, bet arī saprast, kādas dekorācijas un idejas ir saskanīgas ar jūsu “happy place”.

Saskanīga ideju kombinācija

Idejas un iedvesmas palīdz ”atsijāt” mēģinājumi šīs idejas kombinēt un saskanīgi savienot kopā. Lindas un Āra kāzās daudz dominēja daba un mežs, līdz ar to arī dabas toņi – sūnu zaļais auto, brūnīgs uzvalks un kurpes, silta ziloņkaula krāsas kleita. Mežs pabija arī ceremonijā baznīcā – ar tik vienkāršiem un skaistiem bluķīšu svečturiem! Vakars lauku mājā ar daudzām lampiņu virtenēm un gaismiņām, un mičošana kalna galā ar milzīgu ugunskuru. Linda un Āris šo augusta dienu radīja patiešām harmonisku un iedvesmojošu!